Księga gości

Proszę o wpisy 🙂

15 komentarzy do “Księga gości”

 1. Witam Cię Mirku. Niesamowite wrażenie zrobił na mnie Twój Foto-Blog nie tylko pod kątem zawartych tu informacji ale przede wszystkim fantastycznych kadrów, które przenoszą oglądającego w zaczarowany świat Twoich opowieści.
  Gratuluje i pozdrawiam.
  Jankes

 2. Gratuluję, b. ciekawy foto-blog. Zazdroszczę szczególnie tych ulotnych chwil, które udało Ci się uchwycić przy pomocy obiektywu. Fotografią zajmuję się tylko amatorsko ale zawsze największe wrażenie robiła na mnie makro-fotografia i fotografie/portrety ludzi, w tym tych najbardziej naturalnych – dzieci. Pozdrawiam i zapraszam do re-wizyty na moim „łebsajcie”.

 3. Bardzo fajna stronka, też fotografuję amatorsko – dlatego lubię oglądać zdjęcia innych. Zapraszam do obejrzenia mojej strony z opisami wycieczek.
  Serdecznie pozdrawiam – telezbyszek

 4. Bardzo fajny i staranny blog fotograficzny. Będę tu zaglądać.
  Pozdrawiam gorąco.
  Grzegorz R. M.

 5. Witam bardzo serdecznie, całkiem przypadkowo wszedłem na pana stronę i zobaczyłem przepiękne zdjęcia z Cerkwi w Wysowej, jest mi bardzo miło, dziękuję za kilka miłych słów i o mnie, bo to ja otworzyłem panu i pokazałem wnętrze świątyni, w tej chwili ikonostas jest niepełny, brakuje 4 ikon, jedna jest już po renowacji, a 3 w trakcie. Pozdrawiam bardzo serdecznie
  o.mojżesz

 6. Super zdjęcia, szczególnie z wejścia na Koprowy. Parę dni temu udało mi się zrobić Grań Baszt i dobrze zobaczyć ją z innej perspektywy:)

 7. Witaj Mirku, przypadkowo trafiłam na Twój blog i o bejrzałam zdjęcia z wielką przyjemnością ,wspominając Twoją pierwszą chyba wystawę fotografii w Herbaciarni. Cieszy mnie , że twoja pasja nadal kwitnie i inni korzystają z Twoich fotografii.Zyczę powodzenia i pozdrawiam Agnieszka Grabowy

 8. Nowy wygląd strony na duży plus :), ładnie się teraz prezentuje.
  I ciągle jestem pod wrażeniem zdjęć z Beskidu Niskiego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *