Bierówka panorama Tatr.

Tatry z Bierówki z 11.11.2012 r. Zupełnie nie spodziewałem się tego widoku. Odwiedzając cmentarz z I wojny światowej nr 20 w Bierówce w (pow. jasielski) byłem rozczarowany światłem a raczej jego brakiem. Klika zdjęć od niechcenia, raczej tylko dokumentacyjnych i powrót do auta. A żeby znaleźć miejsce dogodne do zawrócenia pojechałem przed siebie i po kilkudziesięciu metrach ukazał mi się widok niezwykły i niespodziewany, choć dla miejscowych zapewne zaskoczeniem nie jest. Oczom moim ukazała się odległa ale mimo to wspaniała panorama Tatr w której króluje Łomnica. Kilka kadrów i pośpieszny powrót na wspomniany cmentarz. Nagrodą było kilka chwil na zarejestrowanie na matrycy aparatu fotograficznego architektury obiektu. Na więcej zdjęć jak i słów kilka o samym cmentarzu już wkrótce zaproszę na swój nowy blog… Dodam jeszcze, że odległość Bierówki od tatrzańskich szczytów to ok. 120 km. Jak widać wędrówki na cmentarze I wojny światowej są warte tego niewielkiego trudu.

6 komentarzy do “Bierówka panorama Tatr.”

  1. Decyzja zapadła w dziesięć minut a dzień krótki. Podobnych wypraw planuję jeszcze wiele, myślę więc że będziesz miał okazje się załapać.

  2. Jak zamówisz takie widoczki, to możesz budzić mnie nawet stojąc już przed blokiem. O nie mi chodziło, tylko chciałem krótko i nie sprecyzowałem. 70-200 na 20d Tatry robiłeś?

  3. Nawet o drugiej w nocy? Tatry robiłem 70-200 i pełną klatką, dwudziestki nie wziąłem bo plecak zbyt ciężki. Zawsze kiedy coś zostawię to potem żałuję, nigdy nie wiadomo co się przyda.

  4. Nawet o 2 w nocy! Wtedy akurat jem podwieczorek, więc pora dla mnie zupełnie przyzwoita. A co do aparatów, to w sumie masz fajne wyjście: zrobisz zdjęcie piątką na 22 Mpx, a później z tego zdjęcia sobie wytniesz co trzeba i wyjdzie na to samo, jak gdybyś robił dwudziestką;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *