Dzieci – kilka fotek z lata.

w koperku

Wątek rodzinny. Spełniając żądania kręgów rodzinnych a także dziekanatu pewnej uczelni i to pod groźbą bojkotu mojej strony, wrzucam kilka zdjęć moich dzieci. Niestety udanych zimowych nie mam więc musiałem poszperać w szufladkach mojego komputera. Wybrałem kilka z końcówki lata i jesieni.

 

7 komentarzy do “Dzieci – kilka fotek z lata.”

 1. Prześliczne Dziewczyny, Wspaniały chłopak i rewelacyjny fotofraf…..
  Miło nacieszyć oczy 😀 Dziękujemy i czekamy na więcej – pod groźbą bojkotu 😉

 2. Witaj Drogi Szwagrze! No w ostatniej chwili spełniłeś moje prośby. Zdjęcia jak zwykle super, a modelki i model na nich jeszcze lepsze. Całe szczęście, że to uczyniłeś bo dziewczyny juz mi tu zyć nie dawały. Dzięki jeszcze raz, czekam na kolejne fotki. Pozdrawiamy z Dziekantu.

 3. Nareszcie się doczekałam!!! Dzieciaczki są przeurocze i bardzo fotogeniczne, co zapewne jest niemałą zasługą wspaniałego fotografika! Zdjęcia ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Każde jest jedyne.

 4. Ale wyczucie czasu…;) – podgląd na te piękne i wesołe zdjęcia w chwili totalnego zniesmaczenia wpłynął jakże kojąco na moje odczucia i bardzo poprawił mi humor:). Mam nadzieję na więcej, bo nie dość, że rozkoszne to jeszcze pięknie ujęte:)

 5. Pozdrowienia dla Dziekanatu! Niezły Fanklub. Może któreś z dzieci kiedyś trafi do Was na studia?
  @Renia, bojkotu to naprawdę się boję, tak więc postaram się.
  @Patrycja, miło bardzo ale ja jestem trochę bardziej krytyczny wobec swoich zdjęć.
  @Marylka, jeszcze gorsze mam poślizgi na sumieniu, oglądanie zdjęć jest świetnym lekarstwem na totalne zniesmaczenie, sam tak często robię, można na chwilę uciec w inny świat.
  @Gosia, gdyby pewna ładna Kuzynka nie uciekała przed aparatem to byłoby więcej zdjęć, ale i tak złapałem, przyślę na pocztę bo się boję tu dać, żeby się nie obraziła.

 6. Trochę spóźniony komentarz dziekanatowy:-)) ale zdjęcia przepiękne:-)) a przede wszystkim dwie super modelki i wyjątkowy model, gdzie na każdym zdjęciu wyglądają odjazdowo. Muszę przyznać, że ma Pan ogromny talent w fotografowaniu. Od czasu do czasu zaglądam na Pana stronę czy cosik nowego przybyło:-))) Naprawdę każde zdjęcie jest wyjątkowe!!!!

 7. Lukas, miło mi bardzo, tylko poprzeczka idzie w górę i nie wiem jak podołam oczekiwaniom. Cieszę się, że czasem ktoś zajrzy bo naprawdę dużo pracy w to wkładam, postaram się żeby było coś więcej niż tematyka ostatnich wpisów. Pozdrowienia dla Dziekanatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *