Księga gości

Proszę o wpisy 🙂

14 komentarzy do “Księga gości”

 1. Darek Tyrpin Says:

  Dawać nowe zdjęciaaaaaa… 😉 Pozdrawiam 🙂

 2. Alicja Prus Says:

  Piękne…

 3. Darek Tyrpin Says:

  Zdjęciaaaaaaaaa… !!!

 4. gosc Says:

  Obejrzałem zdjęcia, ale coś niedużo galerii.

 5. Jankes Says:

  Witam Cię Mirku. Niesamowite wrażenie zrobił na mnie Twój Foto-Blog nie tylko pod kątem zawartych tu informacji ale przede wszystkim fantastycznych kadrów, które przenoszą oglądającego w zaczarowany świat Twoich opowieści.
  Gratuluje i pozdrawiam.
  Jankes

 6. {Paplacz} Says:

  Gratuluję, b. ciekawy foto-blog. Zazdroszczę szczególnie tych ulotnych chwil, które udało Ci się uchwycić przy pomocy obiektywu. Fotografią zajmuję się tylko amatorsko ale zawsze największe wrażenie robiła na mnie makro-fotografia i fotografie/portrety ludzi, w tym tych najbardziej naturalnych – dzieci. Pozdrawiam i zapraszam do re-wizyty na moim „łebsajcie”.

 7. Piotrek Says:

  Jestem pod wrażeniem!!! Szczególnie piękne zdjęcia zimowego Beskidu.

  Pozdrawiam.

 8. cieszka Says:

  Naprawdę piękne ujęcia. Będę zaglądać.

 9. Zbyszek Says:

  Bardzo fajna stronka, też fotografuję amatorsko – dlatego lubię oglądać zdjęcia innych. Zapraszam do obejrzenia mojej strony z opisami wycieczek.
  Serdecznie pozdrawiam – telezbyszek

 10. MGR Says:

  Bardzo fajny i staranny blog fotograficzny. Będę tu zaglądać.
  Pozdrawiam gorąco.
  Grzegorz R. M.

 11. BB Says:

  fajna ta strona

 12. duchowny Says:

  Witam bardzo serdecznie, całkiem przypadkowo wszedłem na pana stronę i zobaczyłem przepiękne zdjęcia z Cerkwi w Wysowej, jest mi bardzo miło, dziękuję za kilka miłych słów i o mnie, bo to ja otworzyłem panu i pokazałem wnętrze świątyni, w tej chwili ikonostas jest niepełny, brakuje 4 ikon, jedna jest już po renowacji, a 3 w trakcie. Pozdrawiam bardzo serdecznie
  o.mojżesz

 13. kefir Says:

  Super zdjęcia, szczególnie z wejścia na Koprowy. Parę dni temu udało mi się zrobić Grań Baszt i dobrze zobaczyć ją z innej perspektywy:)

 14. Agnieszka Says:

  Witaj Mirku, przypadkowo trafiłam na Twój blog i o bejrzałam zdjęcia z wielką przyjemnością ,wspominając Twoją pierwszą chyba wystawę fotografii w Herbaciarni. Cieszy mnie , że twoja pasja nadal kwitnie i inni korzystają z Twoich fotografii.Zyczę powodzenia i pozdrawiam Agnieszka Grabowy

Wyslij komentarz